Kerékpártúra a Hubertlaki Gyilkos-tóhoz

Egy hónapja, pontosabban 8.25.-én már tettek a srácok egy kísérletet a Hubertlaki Gyilkos-tó felfedezésére, de az időjárás keresztbe húzta a számításaikat, így inkább a Kab-hegyet vették célba.  Ezen a hétvégén újabb túrát szerveztek a tóhoz. Szerencsére most az időjárás is… Olvass tovább →

11. Perfect Change-Metex’05 CITYCROSS KŐSZEG

A belvárosi mountainbike körversenyen 2019. szeptember 22–én vasárnap az elszánt versenyzők ismét gurulhattak a város rejtett zugaiban. Ez egy extrém, látványos verseny  Kőszeg belvárosában, ahol  természetes és épített akadályokon, útvonalon került megrendezésre, időtartama pedig 1 óra+1 kör volt mint mindig. Elmondható,… Olvass tovább →

Velence maraton 2019

Elérkezett az ősz, hűvösebbek a nappalok, lassan vége a kerékpáros szezonnak. Szeptember 15-én azonban még gyönyörű napsütés várta velencei Drótszamár Kempingbe érkezőket, hogy idén utoljára összemérjék erejüket a velencei maraton távjain. A rajt és a cél is a Bence-hegyi Kilátó… Olvass tovább →

XVIII. Mátra Maraton és a Top Maraton sorozat

XVIII. Mátra Maraton Rövidtáv Master3 III.hely Top Maraton 2019 Rövidtáv Master3 Abszolút II.hely 2019. szeptember 1-én, a tavalyi évhez hasonlóan a Mátraszentistváni Síparkban került megrendezésre a Mátra Mountain Bike Maraton az idei Top Maraton sorozat utolsó versenye. A nagykorúvá váló Mátra… Olvass tovább →

Csapatépítő túra

2019.08.25.-én egyesületünk tagjai csapatépítő tekerésen vehettek részt melyen néhány barátunk is elkísért. Az indulás ajkáról az Európa parkból indult 9 órakor. A túra végállomása a bakonyi Gyilkos-tó volt, viszont a már reggel is észlelt esőfelhőkből ki kívánkozott a benne lévő… Olvass tovább →

Úttárs 24 órás MTB maraton és piknik

Hagyományteremtő szándékkal, első alkalommal rendezte meg Superior MTB Team csapata a hétvégén az Úttárs 24 órás MTB maratont Törökbálinton, a Fortuna kempingben. Csapattársunk, Biki Norbert beszámolója a versenyről: “Egyéni kategóriába indultam. Szombat délben volt a rajt és vasárnap délig kellett… Olvass tovább →

Nagyatád – Hosszútávú Triatlon OB 2019

2019. augusztus 10.-én rendezték meg Nagyatádon a 29. Hosszútávú Triatlon Országos Bajnokságot, ahol az egyéni indulók mellett váltó csapatok is részt vehettek. Aki nem jártas a triatlon világában, annak leírnánk, hogy 3,8 km úszásból, 180 km kerékpározásból és 42 km… Olvass tovább →

Gerecse Maraton 2019

Egy év kihagyás után a Superior Racing Team-nek köszönhetően 2019. július 27-én ismét megrendezték a Gerecse MTB maratont új helyszínnel. A verseny helyszíne ezúttal Tatabánya, a Turul emlékmű. A családias hangulatú maratonra évről-évre visszatérnek a versenyzők. A célban frissítővel, sós-édes süteményekkel várták… Olvass tovább →

Turul Kupa 2019

2015 után újra képviselve volt egyesületünk a Tatabányán megrendezett XXIX. Turul kupán Balla Tamás személyében. Ez egyben a Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság (AKESZ) 10. fordulója is volt, így ebből már sejteni lehetett, hogy elég erős mezőnyre lehet számítani. A pálya… Olvass tovább →

Salzkammergut Trophy 2019 beszámoló

Röviden megcsináltuk, sikerült, legyőztük a hegyeket! Persze ennél egy kicsit bonyolultabb és nehezebb volt, de igen SIKERÜLT!!! SIKERÜLT nagy betűvel, mert bár a körülmények nem voltak túl kedvezőek számunkra, folyamatos eső a rajttól, 12 fok lent, a hegytetőn 4 fok… Olvass tovább →